22. 2. 2018

zata

Bude oblačno až zataženo, ojediněle sněžení, zpočátku skoro jasno až polojasno. Denní teploty -2 až 2°C. Noční teploty -6 až -10°C.

Dnes je čtvrtek, 22. 2. 2018, 10:04:24

Vážení občané,

pokud jste nestihli hlášení v rozhlase nebo jste špatně rozuměli, můžete si všechna aktuální hlášení přečíst v následujících odkazech.

Životní podmínky 2018 - výběrové šetření ČSÚ v domácnostech

Vážení občané,

věnujte prosím pozornost tomuto hlášení!

Od 3. února do 27. května 2018 probíhá šetření v domácnostech pro Český statistický úřad pod názvem „Životní podmínky 2018“. Toto šetření se koná na základě náhodného výběru počítačem v celé Evropské unii a můžete být osloveni právě vy.

Pracovníci Českého statistického úřadu se prokazují průkazem tazatele, občanským průkazem a pověřením, které je opravňuje k provedenému šetření. Tyto doklady požadujte, aby nedošlo ke zneužití situace.

U šetření je podle platných zákonů  zachována  anonymita.

Český statistický úřad prosí občany o spolupráci.

Podrobnější informace najdete zde:

13. 2. 2018 Zobrazit méně