13. 12. 2018

zatazenosesnez

Bude oblačno až zataženo, místy sněhové přeháňky nebo slabé sněžení. Denní teploty -1 až 3°C. Noční teploty -2 až -6°C.

Dnes je čtvrtek, 13. 12. 2018, 14:59:33

Vážení občané,

pokud jste nestihli hlášení v rozhlase nebo jste špatně rozuměli, můžete si všechna aktuální hlášení přečíst v následujících odkazech.

Jindřichovské vánoční trhy

Obec Jindřichov zve všechny na tradiční Jindřichovské vánoční trhy, které proběhnou v sobotu 15. prosince 2018 od 9:00 do 16:00 hod. v areálu místního zámku. Těšit se můžete na nabídku vánočního zboží a dárků, svícnů, cukroví, uzenářských specialit, prodej kaprů, vánočních stromků, ukázku kovářského řemesla, projížďku v kočárech a výstavu plyšových hraček. Ke sváteční atmosféře přispěje vystoupení dětí z mateřské a základní školy a reprodukovaná vánoční hudba. K občerstvení bude připraven bohatý výběr jídel a nápojů. Srdečně zvou pořadatelé. Plakát zde.

30. 11. 2018 Zobrazit méně