28. 5. 2017

j

Bude většinou jasno až skoro jasno. Denní teploty 24 až 28°C, v Čechách místy 30°C. Noční teploty 11 až 7°C.

STA Studio

Dnes je neděle, 28. 5. 2017, 14:28:12

OPERAČNÍ PROGRAM ŽIVOTNÍ PROSTŘEDÍ

EVROPSKÁ UNIE, FOND SOUDRŽNOSTI, EVROPSKÝ FOND PRO REGIONÁLNÍ ROZVOJ, PRO VODU, VZDUCH A PŘÍRODU          MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ

ČOV A KANALIZACE OBCE JINDŘICHOV II. ETAPA

Obec Jindřichov zahájila v roce 2013 realizaci projektu "ČOV a kanalizace obce Jindřichov II. etapa" ve smyslu smlouvy č. 10048881 o poskytnutí podpory ze Státního fondu životního prostředí ČR v rámci Operačního programu Životní prostředí ČR.

V souběhu s realizací uvedeného projektu obec obdržela taktéž dotaci z rozpočtu Moravskoslezského kraje v rámci dotačního programu "Program na zvýšení absorpční kapacity obcí a měst do 10 000 obyvatel" ve výši 5 499 200,- Kč.

Veškeré poskytnuté finanční prostředky v rámci dotačních titulů, které obec obdržela budou vyúčtovány v rámci závěrečného vyhodnocení akce projektu "ČOV a kanalizace obce Jindřichov II. etapa"

ČISTÍRNA ODPADNÍCH VOD

INFORMACE KE STAVBĚ

ČOV A KANALIZACE OBCE JINDŘICHOV - II. ETAPA

Tiskopis OBJEDNÁVKA NA PROVEDENÍ NEVEŘEJNÉ KANALIZAČNÍ PŘÍPOJKY zde.

Plakát VEŘEJNÁ SCHŮZE K VÝSTAVBĚ KANALIZACE V OBCI zde.

Seznam a umístění kanalizačních stok zde.

Harmonogram stavby zde.

Stavební povolení MěÚ Krnov, odbor ŽP - vodoprávní úřad zde.

Stavební povolení MěÚ Město Albrechtice, odbor stavební úřad a územní plánování zde.

Vyjádření státního fondu životního prostředí zde.

Vyjádření ministra životního prostředí zde.

Ekologicko-technologicko-ekonomické zhodnocení ČOV a kanalizace obce Jindřichov - II. etapa zde.