18. 7. 2018

Bude zataženo, občas déšť nebo přeháňky, v Čechách většinou polojasno až oblačno, ojediněle přeháňky nebo bouřky. Denní teploty 20 až 24°C, v Čechách místy 27°C, na SV a V kolem 16 až 20°C. Noční teploty 15 až 11°C.

Dnes je středa, 18. 7. 2018, 5:04:53

PROJEKTOVÁ DOKUMENTACE

NA REKONSTRUKCI ZÁMKU V JINDŘICHOVĚ Č.P. 24

MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ

Obec Jindřichov obdržela dotaci z rozpočtu Moravskoslezského kraje ve výši 2 100 000,- Kč na zpracování projektové dokumentace pro připravovaný projekt. Na financování projektové dokumentace se bude podílet také obec ve výši cca 850 000,- Kč.

Projekt bude řešit bydlení pro seniory s patřičným technickým a společenským zázemím. V rámci projektu se počítá se zajištěním zdravotní péče pro občany, výdejny léků, zajištění stravování, vybudování knihovny, síně tradic, společenských sálů, informačního centra, kavárny, cukrárny a revitalizace zámeckého parku v rozsahu historicky dochovaných materiálů.

zámek v Jindřichově