17. 8. 2018

poloj

Bude skoro jasno až polojasno, v Čechách k večeru až oblačno, ojediněle přeháňky nebo bouřky. Denní teploty 27 až 31°C. Noční teploty 17 až 13°C.

Dnes je pátek, 17. 8. 2018, 7:30:54

ČOV A KANALIZACE OBCE JINDŘICHOV II. ETAPA

OPERAČNÍ PROGRAM ŽIVOTNÍ PROSTŘEDÍ

EVROPSKÁ UNIE, FOND SOUDRŽNOSTI, EVROPSKÝ FOND PRO REGIONÁLNÍ ROZVOJ, PRO VODU, VZDUCH A PŘÍRODU          MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ

Obec Jindřichov v rámci zkvalitnění životního prostředí zahájila v roce 2013 realizaci projektu "ČOV a kanalizace obce Jindřichov II. etapa". Realizace projektu byla podmíněna uzavřením smlouvy č. 10048881 o poskytnutí podpory ze Státního fondu životního prostředí ČR v rámci Operačního programu Životní prostředí ČR.

V souběhu s realizací uvedeného projektu obec obdržela taktéž dotaci z rozpočtu Moravskoslezského kraje v rámci dotačního programu "Program na zvýšení absorpční kapacity obcí a měst do 10 000 obyvatel" ve výši 5 499 200,- Kč.

Veškeré poskytnuté finanční prostředky v rámci dotačních titulů, které obec obdržela byly řádně vyhodnoceny a vyúčtovány v souvislosti se závěrečným vyhodnocením akce projektu "ČOV a kanalizace obce Jindřichov II. etapa".

Provoz nově vybudované ČOV a kanalizace obce Jindřichov II. etapa přispěl a přispívá ke zlepšení životního prostředí v obci a zejména k ochraně spodních a povrchových vod v katastru obce. Potěšující je i zájem občanů o připojení na kanalizaci, která majitelům nemovitostí skýtá záruku zákonného hospodaření a likvidace splaškových vod tak, jak jim ukládá zákon o vodách, vodovodech a kanalizacích. V současné době je připojeno 201 nemovitostí a další desítky zájemců čekají na zvýhodněnou realizaci přípojek ve spolupráci s obcí.

ČISTÍRNA ODPADNÍCH VOD

INFORMACE KE STAVBĚ

ČOV A KANALIZACE OBCE JINDŘICHOV - II. ETAPA

Tiskopis OBJEDNÁVKA NA PROVEDENÍ NEVEŘEJNÉ KANALIZAČNÍ PŘÍPOJKY zde.

Plakát VEŘEJNÁ SCHŮZE K VÝSTAVBĚ KANALIZACE V OBCI zde.

Seznam a umístění kanalizačních stok zde.

Harmonogram stavby zde.

Stavební povolení MěÚ Krnov, odbor ŽP - vodoprávní úřad zde.

Stavební povolení MěÚ Město Albrechtice, odbor stavební úřad a územní plánování zde.

Vyjádření státního fondu životního prostředí zde.

Vyjádření ministra životního prostředí zde.

Ekologicko-technologicko-ekonomické zhodnocení ČOV a kanalizace obce Jindřichov - II. etapa zde.