23. 9. 2019

obl

Bude polojasno až oblačno, na Z a JZ místy přeháňky nebo slabý déšť. Denní teploty 17 až 21°C. Noční teploty 12 až 8°C.

Dnes je pondělí, 23. 9. 2019, 2:37:57

MODERNIZACE ZDROJE TEPLA ZŠ JINDŘICHOV

V měsících srpnu - říjnu 2014 proběhla modernizace kotelny základní školy. Na základě vyhodnocení nabídek na dodavatele stavebních prací byla na realizaci této akce vybrána firma GANED energy s.r.o. Krnov. Celá akce v hodnotě 790 457,- Kč včetně DPH byla hrazena z rozpočtu obce.

Veškeré zařízení kotelny včetně zastaralých stávajících kotlů bylo zdemontováno a předáno na sběrný dvůr. V kotelně byla pro výrobu tepla instalována sestava 2 plynových nástěnných kondenzačních kotlů Buderus GB 162 - 80 o výkonu o výkonu 2 x 80 kW. Před započetím instalace nového zařízení bylo potřeba upravit elektroinstalaci, upravit plynoinstalaci pro napojení nových kotlů, vyvložkovat stávající průduchy komínu, dodat a namontovat měřící a regulační techniku, natřít a tepelně izolovat nové rozvody a provést stavební úpravy v nutném rozsahu. Na instalovaném zařízení byly provedeny všechny předepsané zkoušky a revize a po zaškolení obsluhy byla v říjnu nová kotelna uvedena do provozu.