18. 7. 2018

Bude zataženo, občas déšť nebo přeháňky, v Čechách většinou polojasno až oblačno, ojediněle přeháňky nebo bouřky. Denní teploty 20 až 24°C, v Čechách místy 27°C, na SV a V kolem 16 až 20°C. Noční teploty 15 až 11°C.

Dnes je středa, 18. 7. 2018, 5:07:59

MODERNIZACE ZDROJE TEPLA ZŠ JINDŘICHOV

V měsících srpnu - říjnu 2014 proběhla modernizace kotelny základní školy. Na základě vyhodnocení nabídek na dodavatele stavebních prací byla na realizaci této akce vybrána firma GANED energy s.r.o. Krnov. Celá akce v hodnotě 790 457,- Kč včetně DPH byla hrazena z rozpočtu obce.

Veškeré zařízení kotelny včetně zastaralých stávajících kotlů bylo zdemontováno a předáno na sběrný dvůr. V kotelně byla pro výrobu tepla instalována sestava 2 plynových nástěnných kondenzačních kotlů Buderus GB 162 - 80 o výkonu o výkonu 2 x 80 kW. Před započetím instalace nového zařízení bylo potřeba upravit elektroinstalaci, upravit plynoinstalaci pro napojení nových kotlů, vyvložkovat stávající průduchy komínu, dodat a namontovat měřící a regulační techniku, natřít a tepelně izolovat nové rozvody a provést stavební úpravy v nutném rozsahu. Na instalovaném zařízení byly provedeny všechny předepsané zkoušky a revize a po zaškolení obsluhy byla v říjnu nová kotelna uvedena do provozu.