18. 7. 2018

Bude zataženo, občas déšť nebo přeháňky, v Čechách většinou polojasno až oblačno, ojediněle přeháňky nebo bouřky. Denní teploty 20 až 24°C, v Čechách místy 27°C, na SV a V kolem 16 až 20°C. Noční teploty 15 až 11°C.

Dnes je středa, 18. 7. 2018, 14:21:32

PŘEDCHÁZENÍ VZNIKU BIOLOGICKY ROZLOŽITELNÝCH ODPADŮ V OBCI JINDŘICHOV

PŘEDCHÁZENÍ VZNIKU BIOLOGICKY ROZLOŽITELNÝCH ODPADŮ V OBCI JINDŘICHOV č. CZ.05.3.29/0.0/16_040/0003035

EVROPSKÁ UNIE - Evropský fond pro regionální rozvoj - Operační program Životní prostředíMinisterstvo životního prostředí

V měsíci srpnu, září roku 2017 bude probíhat realizace projektu, který je spolufinancován Evropskou unií - Fondem soudržnosti v rámci Operačního programu Životní prostředí.

Realizace projektu spočívá v zajištění kompostérů pro domácnosti, které budou občanům zapůjčeny. Současně bude pořízen štěpkovač ke štěpkování dřevěného odpadu na území obce. Bližší informace o celkových nákladech a podpoře řídícího orgánu jsou zveřejněny v propagačních materiálech umístěných v informačních skříňkách obce.

KOMPOSTÉR