18. 9. 2019

poloj

Bude skoro jasno až polojasno, odpoledne až oblačno. Denní teploty 12 až 16°C. Noční teploty 6 až 2°C.

Dnes je středa, 18. 9. 2019, 9:09:29

PŘEDCHÁZENÍ VZNIKU BIOLOGICKY ROZLOŽITELNÝCH ODPADŮ V OBCI JINDŘICHOV

PŘEDCHÁZENÍ VZNIKU BIOLOGICKY ROZLOŽITELNÝCH ODPADŮ V OBCI JINDŘICHOV č. CZ.05.3.29/0.0/16_040/0003035

EVROPSKÁ UNIE - Evropský fond pro regionální rozvoj - Operační program Životní prostředíMinisterstvo životního prostředí

V měsíci srpnu, září roku 2017 bude probíhat realizace projektu, který je spolufinancován Evropskou unií - Fondem soudržnosti v rámci Operačního programu Životní prostředí.

Realizace projektu spočívá v zajištění kompostérů pro domácnosti, které budou občanům zapůjčeny. Současně bude pořízen štěpkovač ke štěpkování dřevěného odpadu na území obce. Bližší informace o celkových nákladech a podpoře řídícího orgánu jsou zveřejněny v propagačních materiálech umístěných v informačních skříňkách obce.

KOMPOSTÉR