22. 4. 2019

poloj

Bude skoro jasno až polojasno, na východě až oblačno, ojediněle přeháňky. Denní teploty 17 až 21°C. Noční teploty 9 až 5°C.

Dnes je pondělí, 22. 4. 2019, 0:56:00

PROJEKTOVÁ DOKUMENTACE

NA REKONSTRUKCI ZÁMKU V JINDŘICHOVĚ Č.P. 24

MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ

Obec Jindřichov obdržela dotaci z rozpočtu Moravskoslezského kraje ve výši 2 100 000,- Kč na zpracování projektové dokumentace pro připravovaný projekt. Na financování projektové dokumentace se bude podílet také obec ve výši cca 850 000,- Kč.

Projekt bude řešit bydlení pro seniory s patřičným technickým a společenským zázemím. V rámci projektu se počítá se zajištěním zdravotní péče pro občany, výdejny léků, zajištění stravování, vybudování knihovny, síně tradic, společenských sálů, informačního centra, kavárny, cukrárny a revitalizace zámeckého parku v rozsahu historicky dochovaných materiálů.

zámek v Jindřichově