18. 7. 2018

Bude zataženo, občas déšť nebo přeháňky, v Čechách většinou polojasno až oblačno, ojediněle přeháňky nebo bouřky. Denní teploty 20 až 24°C, v Čechách místy 27°C, na SV a V kolem 16 až 20°C. Noční teploty 15 až 11°C.

Dnes je středa, 18. 7. 2018, 5:07:45

REKONSTRUKCE ZÁKLADNÍ ŠKOLY JINDŘICHOV

Tento projekt je financován z ROP NUTS II Moravskoslezsko 2007 - 2013
Registrační číslo: CZ.1.10/4.1.00/03.00518

Popis projektu: Rekonstrukce základní školy byla zahájena rekonstrukcí zdravotně-technické instalace v hlavní budově i v tělocvičně (včetně odvětrání, nových obkladů, podlah, zařizovacích předmětů, vodoinstalace a kanalizace v celém objektu školy), rekonstrukcí šaten a sociálního zařízení v tělocvičně, dílčí části rekonstrukce ústředního topení a elektroinstalace, částečnou výměnou oken a dveří.

Cílem projektu je prostřednictvím rekonstrukce zvýšit hodnotu objektu a vytvořit kvalitní modernizované zázemí, které využívají nejen děti místních obyvatel, ale i děti z obcí spádových a občané obce. Rekonstrukcí objektu bude zmodernizována občanská vybavenost v obci na úroveň odpovídající současnému vývoji, běžným standardům a požadavkům dnešní doby se zlepšením životní úrovně obyvatel obce, zvláště rodin s malými dětmi.