19. 10. 2018

oblacnosde

Bude polojasno až oblačno, ojediněle přeháňky. Denní teploty 16 až 20°C. Noční teploty 10 až 6°C.

Dnes je pátek, 19. 10. 2018, 0:46:35

VÍCEÚČELOVÁ HŘIŠTĚ MIKROREGIONU KRNOVSKO I.

logo

V rámci projektu "Víceúčelová hřiště Mikroregionu Krnovsko I.", číslo projektu CZ.1.10/4.1.00/01.00064 byla realizována výstavba víceúčelových hřišť ve třech obcích mikroregionu - Zátor, Jindřichov, Osoblaha.

Víceúčelové hřiště je možno využívat celoročně - v letních i zimních měsících pro celou řadu sportů, od malé kopané, přes florbal, tenis, volejbal, košíkovou až po hokej či bruslení. Sportoviště je volně přístupné a jeho využívání je bezplatné.

Na realizaci projektu byla získána dotace z Regionálního operačního programu NUTS II Moravskoslezsko ve výši 92,5 celkových způsobilých výdajů projektu.