23. 9. 2019

obl

Bude polojasno až oblačno, na Z a JZ místy přeháňky nebo slabý déšť. Denní teploty 17 až 21°C. Noční teploty 12 až 8°C.

Dnes je pondělí, 23. 9. 2019, 2:54:27

VÍCEÚČELOVÁ HŘIŠTĚ MIKROREGIONU KRNOVSKO I.

logo

V rámci projektu "Víceúčelová hřiště Mikroregionu Krnovsko I.", číslo projektu CZ.1.10/4.1.00/01.00064 byla realizována výstavba víceúčelových hřišť ve třech obcích mikroregionu - Zátor, Jindřichov, Osoblaha.

Víceúčelové hřiště je možno využívat celoročně - v letních i zimních měsících pro celou řadu sportů, od malé kopané, přes florbal, tenis, volejbal, košíkovou až po hokej či bruslení. Sportoviště je volně přístupné a jeho využívání je bezplatné.

Na realizaci projektu byla získána dotace z Regionálního operačního programu NUTS II Moravskoslezsko ve výši 92,5 celkových způsobilých výdajů projektu.