18. 4. 2019

poloj

Bude skoro jasno až polojasno. Denní teploty 15 až 19°C. Noční teploty 5 až 1°C.

Dnes je čtvrtek, 18. 4. 2019, 12:30:16

VÝMĚNA OKEN Č.P. 482 A Č.P. 484

Na podzim 2014 proběhla první etapa stavebních úprav bytových domů č.p. 482 a č.p. 484 v Jindřichově, a to výměna oken u těchto domů. Zhotovitelem těchto prací byla firma Ing. Miroslav Salva, Provádění staveb, jejich změna a odstraňování z Vidnavy. Celou akci v hodnotě 769 110,50 Kč financovala obec Jindřichov z vlastních zdrojů bytového hospodářství.

V rámci této akce se provedla výměna stávajících oken za plastová bílá okna, dozdily se balkonové dveře, vyměnily se dveře na chodbě každého domu a osadily se vnitřní i vnější parapety. Tyto práce přispěly ke zlepšení stavebně technického stavu objektu a především ke zlepšení kvality bydlení nájemníků.

Do budoucna ještě obec počítá s další etapou stavebních úprav - zateplení pláště obou budov a střešní nástavbou.