25. 5. 2020

Bude oblačno až zataženo, místy přeháňky nebo slabý déšť. Denní teploty 12 až 16°C. Noční teploty 8 až 4°C.

Dnes je pondělí, 25. 5. 2020, 22:01:52

Vážení občané,

pokud jste nestihli hlášení v rozhlase nebo jste špatně rozuměli, můžete si všechna aktuální hlášení přečíst v následujících odkazech.

Hlášení krizových opatření dne 26.03.2020

Vážení občané,

připomínáme že je třeba dodržovat nařízení vlády. Je na morálním profilu každého z nás, že se bude chovat tak, aby se nákaza nešířila.

Dodržujme dvoumetrové odstupy od ostatních osob, a to převážně v obchodech, kde je od pátku 27. března 2020 povinnost používat rukavice nebo sáčky na rukou k nákupu zboží.

Informovali jsme vás o možnosti v pondělí a ve středu odevzdávat na sběrném dvoře tříděný odpad. Pytel musí být opatřen kódem nebo jménem a příjmením.

Na závěr Vás upozorňujeme na přerušení dodávky elektřiny, které je plánováno na čtvrtek 2. dubna 2020 od 8:00 do 16:00 hodin. Upřesnění rozsahu plánovaného přerušení dodávky elektřiny a dotčených míst najdete na webových stránkách www.cezdistribuce.cz/odstávky. Rovněž bude oznámení provedeno v místě obvyklým způsobem, kde bude upřesněno místo a čas přerušení dodávky elektřiny.

27. 3. 2020 Zobrazit méně