28. 1. 2020

Bude oblačno až zataženo, místy přeháňky nebo déšť, od 900m srážky sněhové. Denní teploty 3 až 7°C. Noční teploty 2 až -2°C.

Dnes je úterý, 28. 1. 2020, 9:25:16

MODERNIZACE ZDROJE TEPLA ZŠ JINDŘICHOV

V měsících srpnu - říjnu 2014 proběhla modernizace kotelny základní školy. Na základě vyhodnocení nabídek na dodavatele stavebních prací byla na realizaci této akce vybrána firma GANED energy s.r.o. Krnov. Celá akce v hodnotě 790 457,- Kč včetně DPH byla hrazena z rozpočtu obce.

Veškeré zařízení kotelny včetně zastaralých stávajících kotlů bylo zdemontováno a předáno na sběrný dvůr. V kotelně byla pro výrobu tepla instalována sestava 2 plynových nástěnných kondenzačních kotlů Buderus GB 162 - 80 o výkonu o výkonu 2 x 80 kW. Před započetím instalace nového zařízení bylo potřeba upravit elektroinstalaci, upravit plynoinstalaci pro napojení nových kotlů, vyvložkovat stávající průduchy komínu, dodat a namontovat měřící a regulační techniku, natřít a tepelně izolovat nové rozvody a provést stavební úpravy v nutném rozsahu. Na instalovaném zařízení byly provedeny všechny předepsané zkoušky a revize a po zaškolení obsluhy byla v říjnu nová kotelna uvedena do provozu.