22. 1. 2020

zata

Bude převážně zataženo nízkou oblačností nebo mlhavo, na horách a ojediněle i v nižších polohách až skoro jasno. Denní teploty -1 až 3°C. Noční teploty 0 až -4°C.

Dnes je středa, 22. 1. 2020, 7:24:00

PŘEDCHÁZENÍ VZNIKU BIOLOGICKY ROZLOŽITELNÝCH ODPADŮ V OBCI JINDŘICHOV

PŘEDCHÁZENÍ VZNIKU BIOLOGICKY ROZLOŽITELNÝCH ODPADŮ V OBCI JINDŘICHOV č. CZ.05.3.29/0.0/16_040/0003035

EVROPSKÁ UNIE - Evropský fond pro regionální rozvoj - Operační program Životní prostředíMinisterstvo životního prostředí

V měsíci srpnu, září roku 2017 bude probíhat realizace projektu, který je spolufinancován Evropskou unií - Fondem soudržnosti v rámci Operačního programu Životní prostředí.

Realizace projektu spočívá v zajištění kompostérů pro domácnosti, které budou občanům zapůjčeny. Současně bude pořízen štěpkovač ke štěpkování dřevěného odpadu na území obce. Bližší informace o celkových nákladech a podpoře řídícího orgánu jsou zveřejněny v propagačních materiálech umístěných v informačních skříňkách obce.

KOMPOSTÉR