22. 11. 2019

zata

Bude převážně zataženo nízkou oblačností nebo mlhavo, na horách a ojediněle i v nižších polohách až skoro jasno. Denní teploty 8 až 12°C. Noční teploty 7 až 3°C.

Dnes je pátek, 22. 11. 2019, 8:59:55

PROJEKTOVÁ DOKUMENTACE

NA REKONSTRUKCI ZÁMKU V JINDŘICHOVĚ Č.P. 24

MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ

Obec Jindřichov obdržela dotaci z rozpočtu Moravskoslezského kraje ve výši 2 100 000,- Kč na zpracování projektové dokumentace pro připravovaný projekt. Na financování projektové dokumentace se bude podílet také obec ve výši cca 850 000,- Kč.

Projekt bude řešit bydlení pro seniory s patřičným technickým a společenským zázemím. V rámci projektu se počítá se zajištěním zdravotní péče pro občany, výdejny léků, zajištění stravování, vybudování knihovny, síně tradic, společenských sálů, informačního centra, kavárny, cukrárny a revitalizace zámeckého parku v rozsahu historicky dochovaných materiálů.

zámek v Jindřichově