14. 11. 2019

zata

Bude převážně zataženo nízkou oblačností nebo mlhavo, na horách a ojediněle i v nižších polohách až skoro jasno. Denní teploty 2 až 6°C. Noční teploty 4 až 0°C.

Dnes je čtvrtek, 14. 11. 2019, 10:19:59

REKONSTRUKCE ZÁKLADNÍ ŠKOLY JINDŘICHOV

Tento projekt je financován z ROP NUTS II Moravskoslezsko 2007 - 2013
Registrační číslo: CZ.1.10/4.1.00/03.00518

Popis projektu: Rekonstrukce základní školy byla zahájena rekonstrukcí zdravotně-technické instalace v hlavní budově i v tělocvičně (včetně odvětrání, nových obkladů, podlah, zařizovacích předmětů, vodoinstalace a kanalizace v celém objektu školy), rekonstrukcí šaten a sociálního zařízení v tělocvičně, dílčí části rekonstrukce ústředního topení a elektroinstalace, částečnou výměnou oken a dveří.

Cílem projektu je prostřednictvím rekonstrukce zvýšit hodnotu objektu a vytvořit kvalitní modernizované zázemí, které využívají nejen děti místních obyvatel, ale i děti z obcí spádových a občané obce. Rekonstrukcí objektu bude zmodernizována občanská vybavenost v obci na úroveň odpovídající současnému vývoji, běžným standardům a požadavkům dnešní doby se zlepšením životní úrovně obyvatel obce, zvláště rodin s malými dětmi.