17. 11. 2019

oblacnosde

Bude polojasno až oblačno, místy přeháňky. Denní teploty 11 až 15°C. Noční teploty 9 až 5°C.

Dnes je neděle, 17. 11. 2019, 19:17:04

VÝMĚNA OKEN V BYTOVÉM DOMĚ Č.P. 483Obec Jindřichov

Obec Jindřichov v rámci péče o bytový fond v období srpna a září 2016 provedla stavební úpravy bytového domu č.p. 483, konkrétně výměnu oken ve všech bytech, ve společných prostorách domu, ve sklepech a v neposlední řadě také výměnu vchodových dveří.  Stávající dřevěná okna byla zastaralá, netěsnila, místy byla poškozená hnilobou a špatně se s nimi manipulovalo. Veškeré výplně byly nahrazeny moderními plastovými okny a dveřmi. V rámci snížení energetické náročnosti bytů byly zrušeny balkonové dveře.

Celkové finanční náklady na celou akci činily 244 234,- Kč, které obec hradila z vlastních zdrojů.

Modernizace bytového domu přispěla k energetickým úsporám objektu, celkovému komfortu a vzhledu bytového domu.

Tato modernizace je jedním z kroků k provedení další revitalizace bytových domů postavených v šedesátých letech. Obec v roce 2017 připravuje projekt na změnu vytápění a přípravu teplé užitkové vody včetně zateplení pláště budov a zhotovení valbových střech.