Očkování psů
Divadelní představení TAJEMSTVÍ STARÉ BAMBITKY
Výstava obrazů Zdeňka Kurečky

Úvod > Aktuálně > Uzavření nových smluv na vodné a stočné

Uzavření nových smluv na vodné a stočné

Informujeme občany, že v souladu s ustanovením § 8 odst. 6 zákona č. 274/2001 Sb., o vodovodech a kanalizacích, v platném znění a obchodními podmínkami pro dodávku vody z vodovodu a odvádění odpadních vod kanalizací bude obec jako vlastník a provozovatel veřejného vodovodu a kanalizace uzavírat s odběrateli nové Smlouvy o dodávce vody z vodovodu pro veřejnou potřebu a odvádění odpadních vod kanalizací pro veřejnou potřebu. Smlouvy se budou uzavírat pouze s majiteli nemovitostí a každá smlouva bude uzavřena pouze na patový vodoměr v objektu. Případné rozúčtování na jednotlivé podružné vodoměry si bude provádět každý majitel nemovitosti sám.

Proto žádáme všechny vlastníky nemovitostí v Jindřichově, kteří mají vodovodní nebo kanalizační přípojku, aby se v termínu od 22. dubna 2024 do 28. června 2024 dostavili osobně na obecní úřad do kanceláře č. 101 k paní Kobínové, kde s nimi bude sepsána nová smlouva. K uzavření smlouvy budete potřebovat občanský průkaz a nahlásíte své kontaktní údaje: telefon, e-mail, popř. datovou schránku. Další údaje, které budou potřeba: č.p. odběrného místa, číslo parcely, počet zásobovaných osob  a místo, kde je umístěn vodoměr. Jestliže má nemovitost více vlastníků, je nutné, aby se vlastníci mezi sebou dohodli, kdo bude smlouvu uzavírat a tedy na koho bude prováděno vyúčtování. Pokud budete chtít, můžete si domluvit termín k uzavření smlouvy na tel.č. 739 307 164.

Vzhledem ke změnám právních předpisů je potřeba, aby každý odběratel uzavřel novou smlouvu. V případě, že smlouva uzavřena nebude, bude dodávka vody a odvádění odpadních vod z dané nemovitosti ukončena.

Bližší informace Vám poskytne místostarosta Jan Huplík na tel.č. 724 133 707.